Poľnoprodukt

Milí priatelia, vitajte vo firme Poľnoprodukt!

Spoločnosť  Poľnoprodukt vznikla a funguje ako menšia rodinná firma, ktorá sa zaoberá maloobchodným aj veľkoobchodným predajom záhradkárskych a chovateľských potrieb už od roku 1994. Spolupracujeme s osvedčenými výrobcami a dovozcami, pričom zaručujeme kvalitu nášho tovaru a spoľahlivosť jednania. 

Máme odborne vyškolený personál, ktorý dokáže zákazníkom poradiť a vyriešiť problémy. Náš personál absolvoval školenia na predaj prostriedkov chemickej ochrany rastlín, získajúc certifikát – Osvedčenie na predaj chemických prostriedkov – pesticídov a rodenticídov - jedovatých látok na ničenie hlodavcov. 

V júni 2008 sa predajňa Poľnoprodukt premiestnila do nových priestorov, čím uspokojila ešte väčší okruh zákazníkov, najmä v širokej ponuke semien/osív domácej i zahraničnej produkcie. Máme najväčší výber semien (zeleninových, kvetinových a byliniek) v širokom okolí. 

Spoločnosť Poľnoprodukt sa zaoberá maloobchodným predajom, ale aj veľkoobchodnou distribúciou semien firmy Polan, ktorá vysoko spĺňa kritériá kvality EU. Polan je poprednou šľachtiteľsko-semenárskou spoločnosťou s viac ako 150-ročnými skúsenosťami. Spolupracuje so šľachtiteľsko-výskumnými spoločnosťami a to nielen na území Poľska, ale aj v rámci EU, napr. Nemecka, Česka, Lotyšska, Bieloruska, Ukrajiny a iných.


V súčasnej dobe základ predávaného sortimentu tvoria maloobchodne balené semiačka. Ná základe Vašich požiadaviek Vám vieme zabezpečiť aj väčšie balenia zo sortimentu: zeleninových semien, kvetinových semien, trávnych zmesí a i. Zameriavame sa tak na maloobchodný predaj, a ako sme už spomínali, aj veľkoobchodný predaj sortimentu rôznorodých semien.  Výhody veľkoobchodného odberu sa zakladajú na poskytovaní priaznivých množstevných zliav a aj zapožičiavaní stojanov slúžiacich k prehľadnému umiestneniu a predaju semien (zeleniny, kvety, bylinky, trávne zmesi) v maloobchodných sieťach. 

Orientujeme sa tiež na Sezónny tovar, čo znamená, že podľa ročného obdobia sa v našej ponuke vyskytujú sezónne záležitosti, ako je predaj kvetov, ovocných aj okrasných stromčekov, kríkov, sadbových zemiakov, jarného sadbového cesnaku, jarnej cibuľky sadzačky, naočkovanej hlivy ustricovej a iných. Každoročne tiež ponúkame sezónne záležitosti  ako veľkonočný tovar, jesenný dušičkový tovar, vianočný tovar, zimný sortiment

Máme pre Vás pripravený široký sortiment tovaru, ktorý je podrobnejšie opísaný a špecifikovaný v jednotlivých kategóriách.